Úvodní stránka Co děláme Galerie Videa Kontakt Playcars

Kontatkní informace

 

Stavba a příprava vozů pro rally

Nabízíme individuální stavbu a následnou přípravu soutěžních vozů pro rally skupiny N/A, popřípadě zprostředkování kompletního týmů nebo jednotlivců, kteří jsou dostatečně proškoleni a mají dlouholetou praxi na vozech skupin N, S2000, R3, R5, WRC na světových i tuzemských soutěžích.
Klientovi zajistíme kompletní cateringový servis.

 

 

Sofwarové nastavení ECU

Nabízíme prodej motorových a diferenciálních jednotek Pectel, Syvecs, Motec, Schwemin, Haltech, Gems, Kaps, atd. Mapování závodních řídících jednotek licencovaným profesionálem vč. protokolu o výkonu z válcové brzdy.
Přemapování motorových řídících jednotek u převážné většiny sériových vozidel s motory PD, Common rail, TSI a E85 (ethanol). Původní software automaticky zálohujeme v případě nespokojenosti zákazníka. Vše včetně protokolu z válcové brzdy.

 

 

Sportovní podvozky road/racing

Nabízíme k prodeji, montáži a následnému nastavení podvozky značek Rieger, Ollins, Protlum, HPsporting, Ksport, KW. Individuální dodání pružin s vlastním zadáním váhových parametrů. Pro všechny námi nabízené podvozky máme zajištěný servis.

 

 

Hydraulické ruční brzdy

Nabízíme k prodeji a následné montáži hydraulické ruční brzdy (dvouokruhové nebo jednookruhové) včetně rozvodů a zapojení do systému. Páky nabízíme v různých variantách.
U vozů Lancer EVO V - X, Subaru GT - STI možnost zachování originální parkovací brzdy. Komponenty dodáváme od firem AP, Brembo, Alcon, HansArt.
Tyto produkty nejsou určeny pro provoz na veřejných komunikacích.

 

 

Přestavby motorů

Nabízíme individuální přestavby motorů a úpravy hlav včetně dodání špičkových kompontů od renomovaných značek (hlavy, písty, ojnice, kliky, turba, vačky, těsnění, hlavové šrouby, vstřiky, intercoolery, svody, výfuky, atd.).
Motorové díly (originál i kované) a již repasované motory pro EVO V - IX držíme skladem.
Na motory 4G63 poskytujeme záruku!

 

 

Bezpečnostní rámy

Nabízíme montáž bezpečnostních rámů podle standartů FIA. Rámy pevné nebo montované, popř. polorámy a držáky bezpečnostních pásů.
Dále prodáváme a montujeme držáky závodních sedaček, vzpěry tlumičů, servisní stojany do prahů, spodní ochranné kryty motoru, atd.

 

 

Samosvorné diferenciály

Prodej komponentů, následné sestavení a nastavení samosvorných diferenciálů.

 

 

 

 

 

Sekvenční a bezsynchronní převodovky

Nabízíme prodej sekvenčně řazených a bezsynchronních převodovek (Drenth, Gardo, Kaps) s následným servisním zázemím. Montujeme speciální převodníkové řazení z varianty H na sekvenční, pro vozy Lancer EVO III - X, Porsche (pouze s manuální převodovkou), Subaru GT - STI, VW, Škoda, Audi, Seat a ostatní verze vozů na dotaz. Sekvenční mechanismus je možné montovat i na synchronně lanově řazené převodovky.

 

 

 

 

 

ÚVODNÍ STRÁNKA | CO DĚLÁME | GALERIE | VIDEA | KONTAKT